Urodziny w bajce

Urodziny to dla każdego malucha wielkie wydarzenie. Większość najmłodszych z zapałem odlicza czas do kolejnej rocznicy swojego przyjścia na świat. Cały rok dzieciaki czekają, żeby świętować ten szczególny dla nich dzień.

Przyjęcia urodzinowe naszych przedszkolaków to szczególne wydarzenie w BAJCE. Z niecierpliwością maluchy czekają na dzień swoich urodzin, aby w koronie na głowie przyjmować prezenty, dmuchać świeczki i częstować tortem. Oczywiście te urodziny są w cenie czesnego.

A na urodziny dla kolegów i koleżanek spoza przedszkola zapraszamy do CENTRUM ROZRYWKI w Będzinie , w której zorganizujemy imprezę tematyczną dla Państwa pociech. Oczywiście dla Naszych przedszkolaków na imprezę urodzinową dajemy 15 % rabatu 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www