Szukają Państwo dobrego przedszkola w Czeladzi?
Bajka – dzieciństwo jak z bajki!

Zasady rekrutacji

Rekrutacja dzieci w wieku od 2 do 6 lat w naszym przedszkolu w Czeladzi trwa przez cały rok kalendarzowy do wyczerpania wolnych miejsc. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku wolnych miejsc dzieci wpisywane są na listę rezerwową.

Formularz do pobrania

W celu zapisania dziecka do Niepublicznego Przedszkola Bajka w Czeladzi prosimy o pobranie, wypełnienie Karty Przedszkolaka (karty zgłoszenia) i osobiste dostarczenie do placówki oraz o kontakt z Dyrektorem lub Właścicielem Przedszkola pod numerami telefonów: 505 256 535 i 509 992 889.

Dlaczego warto wybrać nasze niepubliczne przedszkole?
W Czeladzi oferujemy dostosowany do wieku maluchów program dydaktyczny, wzbogacony szeroką ofertą zajęć dodatkowych, a wszystko to w domowej atmosferze i pod opieką wykwalifikowanej i kreatywnej kadry. Bo uśmiech na twarzach Państwa dzieci jest dla nas najważniejszy!
Przedszkole niepubliczne Bajka