Rekrutacja

Rekrutacja do naszego przedszkola trwa cały rok kalendarzowy. Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. W przypadku osiągnięcia limitu miejsc nasze przedszkole prowadzi listy rezerwowe.Zapraszamy również do Naszego Przedszkola w Będzinie.

Rekrutacja

Osoby zainteresowane naszym przedszkolem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 505-256-535 oraz 509-992-889 lub mailowy na adres niepubliczneprzedszkolebajka@gmail.com . W dalszej części rekrutacja do przedszkola wymaga złożenia i podpisania odpowiednich dokumentów. W pierwszej kolejności prosimy pobrać z linka poniżej kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją wypełnioną do biura przedszkola, które znajduje się przy ulicy Lwowskiej 2 w Czeladzi.
Jeśli w grupie wiekowej dziecka będą wolne miejsca podpiszemy z Państwem umowę i od następnego dnia Wasze dziecko może zacząć uczęszczać do naszego przedszkola 🙂

KARTA ZGŁOSZENIOWA