Idea powstania

Bajkowe przedszkole

Celem założenia niepublicznego przedszkola Bajka w Czeladzi było stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom, pobudzającego ich kreatywność i odpowiednio przygotowującego je do pójścia do szkoły. Tak właśnie w 2013 roku powstało miejsce, do którego z chęcią zapisalibyśmy także nasze własne pociechy!

170 m2 komfortu

Nasze przedszkole w Czeladzi znajduje się na parterze przybudówki szkoły i posiada osobne wejście. Budynek został zaprojektowany z przeznaczeniem na przedszkole i z niezwykłą dbałością o bezpieczeństwo naszych podopiecznych przez firmę Kaizerbrecht Investment. Obiekt o powierzchni 170 m2 przystosowany jest do przyjęcia 37 dzieci w wieku od 2 lat do 6 lat.

Atuty placówki:

• kompletnie wyposażone zaplecze kuchenne,
  • węzeł sanitarny,
  • 3 przestronne sale dydaktyczne, których wysokość wynosi 3 metry,
  • duże okna w salach, zapewniające odpowiednią ilość światła dziennego,
  • meble dostosowane do wieku i wzrostu dzieci, sprzyjające ich prawidłowemu rozwojowi,
  • kącik relaksujący-wyciszający, w którym dzieciom czytane są bajki, opowiadane historie i puszczane piosenki,
  • niezbędne pomoce dydaktyczne i różnorodne zabawki.

Bo dobre przedszkole w Czeladzi to nie bajka – w Bajce zapewniamy maluchom komfortowe warunki i prawidłowy rozwój w miłej i domowej atmosferze.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc oraz kontaktu telefonicznego pod numerem 505 256 535 lub 509 992 889.

Niepubliczne przedszkole
Czeladź, Będzin, Sosnowiec