Aneta
Witajcie moi Mili!
Mam na imię Aneta, mam 34 lata, wychowuję 4 letnią córeczkę. Tak naprawdę z dziećmi pracowałam od zawsze. Najpierw z młodszym bratem, później z dziećmi sąsiadów i znajomych. Następnie przyszedł czas na animacje, kolonie itp. I wreszcie zdałam sobie sprawę, że nie wyobrażam sobie siebie w innej roli. Postanowiłam skończyć szkołę i poszukać pracy w zawodzie. I wtedy właśnie dowiedziałam się, że zostanę mamą… Dziś ja i moja córka „pracujemy razem”. 🙂 Za co kocham tą pracę? Przede wszystkim za to, że nigdy nie jest nudno. Że każdy dzień przynosi niespodzianki, bo dzieci są nieprzewidywalne. Że oddają to, co sami im dajemy. I że nikt na świecie nie jest tak szczery jak dziecko… W tej pracy nie da się nic oszukać, nic zrobić tylko w połowie. Ale opłaca się! Każdy uśmiech na twarzy, każdy przytulas, każdy mały sukces to największa zapłata…

Roksana
Witajcie Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki!
Mam na imię Roksana. Ukończyłam wyższe studia pedagogiczne ze specjalizacją: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz oligofrenopedagogikę.  Mam również ukończony kurs wychowawcy kolonijnego oraz odbyłam szkolenie z zakresu kinezjologii edukacyjnej jak i  szkolenie z aktywnego słuchania muzyki. Pracowałam jako animator czasu wolnego i prowadziłam zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Moja praca jest moją pasją, która daje mi sto procent satysfakcji. Podczas pracy z dziećmi jestem dla nich nauczycielem, aktorką, piosenkarką, malarką, tancerką a przede wszystkim KOMPANEM. Dzieci zarażają mnie pozytywną energią, którą pożytkujemy na wspólną  zabawę oraz naukę.
Jestem osobą żywiołową, energiczną, która mieści w swojej głowie mnóstwo kreatywnych rozwiązań.
W pracy jak i poza pracą cenie sobie relacje z ludźmi. Zawsze staram się znaleźć czas dla rodziny i przyjaciół.
Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, uwielbiam podróże w ciekawe miejsca z wyjątkowymi osobami oraz kocham zwierzęta. Żyję z całych sił i uśmiecham się do ludzi. 🙂

Mariola
Dzień dobry Wszystkim! 🙂
Mam na imię Mariola. Ciocia Mariola, babcia Mariola – jak kto woli.
Z wykształcenia jestem ekonomistką i w takim zawodzie przepracowałam ponad 30 lat. Praca dawała mi stabilność finansową, ale nie dawała satysfakcji.
Dlatego w tamtym okresie oddzielam życie zawodowe od prywatnego. Radość i spełnienie czerpałam z wychowywania dwójki dzieci i ze swoich pasji. Rodzina zawsze była i jest dla mnie najważniejsza.
Dzięki talentowi do nauczania udało mi się zaszczepić u syna i córki pasję i miłość do Polski. Do naszej historii, literatury i do poznawania naszej pięknej ojczyzny.
Do dziś, choć dzieci są dorosłe i mają własne pociechy, chodzimy razem po górach, pływamy kajakami, jeździmy na wycieczki, oglądamy polskie filmy i wymieniamy się książkami.
Kilka lat temu zaczęłam pracować w przedszkolu Bajka. To był zupełny przypadek, zrządzenie losu.
Dopiero wtedy zrozumiałam czego mi brakowało – aby praca mogła być pasją, dawała nie tylko kasę, ale przede wszystkim radość i satysfakcję.
Szkoda, że tak późno odnalazłam swoje miejsce, ale cieszę się każdego dnia, że tak się stało.
Uwielbiam pracę z dziećmi. Sprawiają, że się uśmiecham i mam mnóstwo energii na zabawy i niekończące się opowieści.
Tu każdy dzień jest inny, nie ma miejsca na nudę, a czas biegnie zbyt szybko.
Dzięki moim dzieciom, wnukom i bajkowym przedszkolakom czuję, że moje życie ma sens.